Sponsoren

Hoofdsponsoren

Afbeeldingsresultaat voor jumbo froukje sloot

Gerelateerde afbeelding


Sponsoren

Brouwhotel Parkzicht                   www.parktzicht.com

 

Veiling Items aangeboden door sponsoren

De items worden geveild o.l.v.  een speciale gast als Veilingmeester

1evaatjeharing

Eerste vaatje Hollandse Nieuwe

 

Maatjes 2019

A.C. Afbouw www.ac-afbouw.nl
Adminta Register-Belasting Adviseurs  
Afeer  
Avitec www.avitec.nl
B B A experts in bedrijfsverzekeringen www.zekerbba.nl
BNI Stadskanaal  
Bouwmaatschappij Vuurboom B.V. www.vuurboombv.nl
Centric Netherlands www.centric.eu
City Hotel Stadskanaal  
Cloudteq www.cloudteq.nl
Dakpanvervanging.nl www.dakpanvervanging.nl
Datawatt www.datawatt.nl
De Gelegenheid, Cafe Restaurant www.de-gelegenheid.nl
Dok 4  
Droomtrappen www.droomtrappen.nl
Dubex B.V. www.dubex.com
Garagebedrijf Sanders B.V.  
Geniant www.geniant.nl
Glas Ockels B.V. www.glasockels.nl
Goedhart en Borgesius www.borgesius.nl
Groenewold “Het Woonhuis” www.hetwoonhuis.com
Groenewold Bouw www.groenewoldbouw.nl
Guus Brouwer  
Haan Personeelsdiensten www.haanpersoneelsdiensten.nl
Hendriks Staalkonstrukties B.V. www.hendriksmetaalbewerking.com
Hospers Wand- en Daktechniek www.hwd.nl
Huisartsenpraktijk “de Venen”  
Hulotech 3D Printing Stadskanaal www.hulotech.nl
Johan Westerman Autoschade-, caravan- en camper herstel www.johan-westerman.nl
Jongman Bouw en Onderhoud  
Kral Westen www.kralwesten.nl
Kuipers Bouwstoffen B.V. www.kuipers-bmh.nl
Lancyr Van der Veen Makelaardij en Assurantiën  
Lodds  
MakelaarNU  
Motoport Leek www.motoportleek.nl
M-Ployee intermediair voor vakspecialisten www.M-Ployee.nl
Nijstad Handel, tav Sander van der Waal  
Noord Nederlandse Verf Groothandel www.nnvg.nl
Olijslager Verf B.V. www.olijslager.nl
Optimix www.optimix.nl
Payroll Company  
PwC www.pwc.com
Raadsveld Bouw www.raadsveldbouw.nl
Rein Advies  
Rutze Installatiebureau B.V.  
Schildersbedrijf Huiting www.huiting-schilders.nl
Schildersbedrijf Van der Laan www.schildervdlaan.nl
Schoonmaakbedrijf Hazenberg  
Sealteq www.sealteq.nl
Shell Station “De IJzeren Klap”  
Slijterij Frans Muthert www.fransmuthert.nl
Stap-O-Theek Fox  
Stout Uitvaartverzorging www.stoutuitvaartverzorging.nl
Studio Stuive Creatieve Kappers www.studiostuive
Stukadoorsbedrijf Nanninga www.stukadoorsbedrijfnanninga.nl
Tandarts De Reus www.tandartsdereus.nl
Tandartspraktijk Brandenburg  
Tandartspraktijk Vos www.tandartspraktijk-vos.nl
Technisch Buro Blanke / Dhr, Blanke  
Technisch Installatiebureau Goeree www.goereebv.nl
TinyEYE  
Van Staalduinen www.acsl.nl
Variass www.variass.nl
Ventas Voordeel www.ventasvoordeel.nl
Voulon Accountants en Belastingadviseurs www.voulonaccountants.nl
Wedeka Bedrijven  
Welzijnszorg Groei! B.V. www.welzijnszorggroei.nl
Zandstra Schilderwerken www.schilderwerken.nl
Zijlstra Controle & Administratie B.V. www.zijlstraca.nl
Zijlstra Schilders B.V. www.zijlstraschilders.nl

Zuidersma Vastgoed

www.zuidersma.nl

Hair & More

Marvo Systeemplafonds