Sponsoren

Hoofdsponsoren

 

droppedimage                 logo_jumbo                  djblogo1a

 


Sponsoren

 

Finalease-financial-lease-logo2                  westerwolde


Veiling Items aangeboden door sponsoren

 

jacques-dancona    De items worden geveild o.l.v.  Veilingmeester Jacques D’Ancona

 

1evaatjeharing

Eerste vaatje Hollandse Nieuwe

 

CB logo beach CB vanaf strand
Carlton Beach hotel Scheveningen ; Carlton Beach Impressiefilm;  TWEE overnachting incl. ontbijt en 3 gangen keuze diner voor 2 personen.  

 

 

 

 

 


 

vis jenny dersen
Massief gegoten Vis in neolith (kunsthars) beschilderd met 2-componentenlak, eventueel ook geschikt voor buiten, aangeboden door Jenny Dersen

 

hond jenny dersen
Massief gegoten Hond in neolith (kunsthars) beschilderd met 2-componentenlak, eventueel ook geschikt voor buiten, aangeboden door Jenny Dersen

 

oljaMaier
Schilderij aangeboden door Olja Maier ( 120 x 60 cm)

 


 

 

Maatjes 2017          update 27 juni 2017

A.C. Afbouw Emmen   www.ac-afbouw.nl
A. Panman Dak- en Gevelservice Stadskanaal   www.dakengevelservice.nl
Alves, Ricky Groningen Ontwerp Website Haringparty
Art Gallery Erik Zwezerijnen Groningen  Veiling Sponsor www.erikzwezerijnen.com
Auto Greven.nl / Finalease.nl Stadskanaal  Sponsor www.finalease.nl
Autobedrijf Sanders B.V. Musselkanaal   www.auto-sanders.nl
Adminta Register-Belasting Adviseurs Stadskanaal   www.adminta.nl
B B A experts in bedrijfsverzekeringen  Groningen   www.zekerbba.nl
CH Brandbeveiliging Stadskanaal   www.CHbrandbeveiliging.nl
City Hotel Stadskanaal Stadskanaal   www.hotel-stadskanaal.nl
BijThijs Drankenspeciaalzaak Vlagtwedde   www.bijthijs.com
Bouwmaatschappij Vuurboom B.V. Valthermond   www.vuurboombv.nl
Carlton Beach Hotel Scheveningen Scheveningen  Veiling Sponsor Drone opnamen of www.carlton.nl  
Centric Netherlands Deventer   www.centric.eu
Chamail Design Stadskanaal   www.chamaildesign.eu
Cloudteq Stadskanaal   www.cloudteq.nl
Dakpanvervanging.nl B.V. Stadskanaal   www.dakpanvervanging.nl
Datawatt B.V. Steenwijk   www.datawatt.nl
Droomtrappen BV Stadskanaal   www.droomtrappen.nl
De Gelegenheid, Cafe Restaurant Musselkanaal   www.de-gelegenheid.nl
Dijkstra Jansen Bergman, notarissen Stadskanaal  Hoofd sponsor www.djbnotarissen.nl
Dubex B.V. Stadskanaal   www.dubex.com
ElBullY Tapasbar & Grill Scheveningen  Veiling Sponsor www.elbully.nl
Galerie MAYA WILDEVUUR Galerie Nieuwwolda  Veiling sponsor  www.mayawildevuur.nl
Autobedrijf Sanders B.V. Musselkanaal   www.auto-sanders.nl
Geert Krops, Groente- en Fruitkwekerij Mussel   www.geert-krops.nl
Gemeente Westerwolde i.o. Cittaslow Sellingen  Sponsor www.vlagtwedde.nl
Geniant Analyse+Advies Ter Apelkanaal   www.geniant.nl
Glas Ockels B.V. Stadskanaal   www.glasockels.nl
GMC Schilder en Onderhoudsbedrijf Bellingwolde   www.gmcschilderenonderhoudsbedrijf.nl/
GroenewoldBouw Stadskanaal   www.groenewoldbouw.nl
Groenewold “Het Woonhuis” Stadskanaal   www.hetwoonhuis.com
Haan Personeelsdiensten B.V. Nieuwe Pekela   www.haanpersoneelsdiensten.nl
Hendriks Staalkonstrukties B.V. Emmen   www.hendriksmetaalbewerking.com
Hospers Wand- en Daktechniek Musselkanaal   www.hwd.nl
Hotel Odoorn Odoorn   www.hotel-odoorn.nl
House & Style Stadskanaal   www.house-style.nl
Huisartsenpraktijk “de Venen” Stadskanaal   www.devenen.praktijkinfo.nl
Hulotech 3D Printing Stadskanaal   www.hulotech.nl
Infrahuis BV             ingenieursbureau / Detachering Bouw- GWW  Scheveningen   www.infrahuis.com
Johan Westerman Autoschade-, caravan- en camper herstel Stadskanaal   www.johan-westerman.nl
Jumbo Froukje Sloot Stadskanaal  Hoofd sponsor www.jumbo.com/froukje-sloot/
J.K. Financiële Dienstverlening Valthermond   www.administratiekantoorjk.nl
Kral Westen Verzekeringen Makelaardij Hypotheken Ter Apel   www.kralwesten.nl
Kuipers Bouwstoffen B.V. Veendam   www.kuipers-bmh.nl
Lancyr Van der Veen Makelaardij en Assurantiën Stadskanaal   www.vdveenmak.nl
Li & Van Wieringen Advocaten en Belastingadviseurs Groningen   www.lenvw.nl
Lodds Stadskanaal   www.lodds.nl
M-Ployee intermediair in vakspecialisten Stadskanaal   www.m-ployee.nl
MotoPort Leek Leek   www.motoportleek.nl
Meubelstore “de Monden” Valthermond   www.meubelstoredemonden.nl
Nieboer Advies B.V. Nieuw Buinen   www.nieboeradvies.nl
Noord Nederlandse Verfgroothandel Stadskanaal   www.nnvg.nl
Olijslager Verf B.V. Emmen   www.olijslager.nl
Olja Maier Haren Veiling Sponsor  http://www.facebook.com/KunstImAuftrag/
Payroll Company Stadskanaal   www.payrollcompany.nl
Prostuc B.V. Afbouwbedrijf Assen   www.prostuc.nl
ROC Noorderpoort Stadskanaal   www.noorderpoort.nl
Rabobank Zuid en Oost Groningen Stadskanaal  Hoofdsponsor www.rabobank zuid-en-oost-groningen
Rein Advies Alteveer   www.rein-advies.nl
Schildersbedrijf Huiting Stadskanaal   www.huiting-schilders.nl
Schildersbedrijf Van Der Laan Valthermond   www.schildervdlaan.nl
Schoonmaakbedrijf Hazenberg Ter- Apel   www.hazenberg.net
Stap-O-Theek FOX Stadskanaal   www.foxstadskanaal.nl
Studio Stuive creatieve kappers Musselkanaal   www.studiostuive.nl
Stout Uitvaartverzorging Stadskanaal   www.stoutuitvaartverzorging.nl
SW Winschoten Winschoten   www.swbv.nl
Tandartspraktijk De Reus Stadskanaal   www.tandartsdereus.nl
Trippel AAA Stadskanaal   www.trippelaaa.nl
Van Lanschot Bankiers B.V. Groningen   www.vanlanschot.nl
Veenstra Schilderwerken B.V. Musselkanaal   www.veenstraschilderwerken.nl
Westen Fashion Mall Musselkanaal   www.westenmode.nl
Wieldraaijer Aanhangwagens Drouwenermond   www.wieldraaijeraanhangwagens.nl
Zandstra Schilderwerken Stadskanaal   www.schilderwerken.nl
Zijlstra Controle & Administratie Ter Apel   www.zijlstra-controle-administratie.nl
Zuidersma Vastgoed B.V. Leek   www.zuidersma.nl
Boven, J Buinerveen    
Berkhof, G.A. Drouwen    
Haaijer, W Stadskanaal    
Hartman, J.H. Emmen    
Haverkamp, F Stadskanaal    
Heek, L. van Vledderveen    
Hoorn, M.C. van Appingedam    
Kok, J.W. Onstwedde    
Leffers, M.M. Stadskanaal    
Loijenga, J. Stadskanaal    
Posthumus Meijjes, R.F. Stadskanaal    
De Reus, A  Stadskanaal    
Döbken, G  Stadskanaal    
Vos, A.L. de Odoorn